IELTS & Life Skills

IELTS Hazırlık programlarımız Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde isterseniz grup, isterseniz bire-bir dersler şeklinde verilmektedir. IELTS kurslarımız okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere dilin 4 beceri alanını kapsamaktadır. Bu kurslarımıza katılabilmeniz için en az Pre-Intermediate (B1) düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer dil becerimiz bu seviyenin altında kalıyorsa öncelikli olarak Genel İngilizce eğitimlerimize bakmanızı öneririz. Detaylı bilgi için eğitim danışmanı arkadaşlarımızla Online görüşme yapabilir veya bizleri kurumumuzda ziyaret edebilirsiniz.

Life Skills A1
Bu kurslarımız Life Skills A1 aile birleşimi dil yeterlilik belgesi almak isteyen öğrencilere yöneliktir. Life Skills sınavlarına hazırlık kurslarımız bire-bir(Özel Dersler) şekilinde verilmektedir. Bu eğitimlerimiz sınav içeriğine uygun bir şekilde İngilizce dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik planlanır. Bu eğitimlerimizde kişiye özel bir program uygulanarak en kısa sürede sizleri sınava hazırlamaya yönelik olarak programlanır.

Life Skills B1
Bu kurslarımız Life Skills B1 işçi vizesi dil yeterlilik belgesi almak isteyen öğrencilere yöneliktir. Life Skills sınavlarına hazırlık kurslarımız bire-bir (Özel Dersler) şekilinde verilmektedir. Bu eğitimlerimiz sınav içeriğine uygun bir şekilde İngilizce dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik planlanır. Bu eğitimlerimizde kişiye özel bir program uygulanarak en kısa sürede sizleri sınava hazırlamaya yönelik olarak programlanır.

British Council IELTS, UKVI IELTS ve Life Skills sınavları kurumumuzda yapılmaktadır. Sınava kayıt için ücretsiz olarak online destek alabilir veya randevu alarak kurumumuzda bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için eğitim danışmanı arkadaşlarımızla Online görüşme yapabilir veya bizleri kurumumuzda ziyaret edebilirsiniz.

 
 

 

 

Nokta Dil Eğitim
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram