Hakkımızda

NOKTA DİL Bölgemizde yabancı dil eğitiminde ulusal ve uluslararası işbirlikleriyle akla ilk gelen kurumdur. Gelişen teknolojik şartları göz önünde bulundurarak ve “her öğrenci özeldir” prensibiyle, sadece Adana değil ulusal anlamda da yabanci dil eğitimini güvenli, saygın ve kaliteli bir ortamda, akademik kariyer sahibi tecrübeli eğitimcileri ile geçerliliği kanıtlanmış modern eğitim yöntemleriyle sunar.

YDSYÖK-DİLYKS DİL gibi iş ve eğitim kariyerinize yönelik yabancı dil sınav hazırlıkta Türkiye’nin en büyük kurumu olan AKINDİL’in Adana şubesidir.

Detaylar için ziyaret edin.

Yılların verdiği tecrübe ve güven ile Adanamız’da İngilterenin resmi dil kurumu olan BRITISH COUNCIL’lı bölge işbirliği ortağı olarak gururla temsil etmekteyiz.

Detaylar için ziyaret edin.

IELTS, IELTS LIFE SKILLS, APTIS gibi dünyanın en prestijli sınavlarının hazırlık ve Türkiye’deki 4 sınav merkezinden birisidir.

Detaylar için ziyaret edin.

Amacımız, kurumsal ve bireysel yabancı dil ihtiyaçlarınızı en etkin şekilde çözüp dünyaya kapıları açmanızı sağlamaktır.

"Ne kadar çok dünyaya kapıları açarsak, memleketimize o nispette hizmet etmiş olacağız…"

Saygılarımızla,

Nokta Dil Eğitim
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram