NOKTA DİL Adana İngilizce eğitimi ve kursu denilince, akla ilk gelen kurumdur.  Gelişen teknolojik şartları göz önünde bulundurarak ve “her öğrenci özeldir” prensibiyle, Adana genelinde yabanci dil eğitimini güvenli, saygın ve kaliteli bir ortamda, akademik kariyer sahibi tecrübeli eğitimcileri ile geçerliliği kanıtlanmış modern eğitim yöntemleriyle sunar.

Ielts, Toefl, Toefl Junior, Mesleki İngilizce, Yds Hazırlık, Genel İngilizce, Başlangıç İngilizcesi kurs ve branşlarında Nokta Dil, Adana dil okulu kategorisinde etkin ve profesyonel ekibi ve kurumsal tecrübesi ile İngilizce öğrenmek isteyen herkese, hayalindeki İngilizce yabancı dil eğitimi şansını yakalaması için fırsat sunar.

Adana’nın önde gelen, İngilizce Eğitimi üzerine uzmanlaşmış, deneyimli Türk ve yabancı öğretim kadrosuyla birlikte, dil eğitimindeki en son yenilikleri izleyerek size yabanci dil öğrenme fırsatı sunuyor. Eğitim görevlilerimiz geçerliliği kanıtlanmış modern ve etkin öğretim yöntemleriyle deneyimlerini birleştirerek yüksek standartta bir dil öğretimi sağlarlar.
Tüm hakkı saklıdır.
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram